Paul Blanca - Light figure (groot dibond)

Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!
Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!
  • Paul Blanca (1958-2021)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstDibond
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageUniek
Groot werk op dibond van fotograaf Paul blanca.
Zover bekend unicaat en ooit gemaakt voor een tv programma.
Paul blanca was een zeer kleurrijk fotograaf en persoon en overleed verleden jaar.
Vanwege de omvang verstandig om af te halen in Utrecht
ConditieRedelijk

Wat schade aan hoeken en randen. Zie foto’s

Paul Blanca (1958-2021)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  keesrutten

Lid sinds 2017
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
80 cm
120 cm
Starttijd:23-08-2022 om 22:27
Eindtijd:04-09-2022 om 19:42
Openingsbod € 145
ObjectlocatieUtrecht ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie