• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch

Paul Blanca ( 1958 - ) gesigneerde foto "Princesse Glace" 2008

Paul Blanca ( 1958 - ) gesigneerde foto "Princesse Glace" 2008  kopen? Bied vanaf 1!

Dit item is verkocht Toon item

Paul Blanca ( 1958 - ) gesigneerde foto "Princesse Glace" 2008

Fotografie

Verkoopprijs: € 85,00

Vergelijkbaar item plaatsen
Paul Blanca ( 1958 - ) gesigneerde foto "Princesse Glace" 2008  kopen? Bied vanaf 1!
Paul Blanca ( 1958 - ) gesigneerde foto "Princesse Glace" 2008  kopen? Bied vanaf 1!
Paul Blanca ( 1958 - ) gesigneerde foto "Princesse Glace" 2008  kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen

Verkoper

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

Lid sinds 2013
2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Paul Blanca (1958)
TypeFotografie
Periode1945 t/m 1999

Paul Blanca  ( 1958 -  )
Titel/Voorstelling: " Princesse Glace "
Datering: 2008
Medium /Techniek : fotografie
Maten : 75 x 75 cm ( ingelijst )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

'Princesse glace' is een van de 19 foto's uit de serie 'Kristal' die Blanca in 2008 en 2009 maakte, waarbij het gebruik van suiker, fondant en chocolade de rode draad vormden. Voor de nu aangeboden foto gebruikte hij fondant.

Beeldformaat circa 50 x 50 cm

Rechtsonder gesigneerd met zwarte marker, linksonder voorzien van notitie / oplage 2/10 en jaartal.

Deze foto is afgedrukt op groter formaat dan de reguliere oplage (40 x 42 cm).
 

WELKOM BIJ ARTPOINTAMSTERDAM !

In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.

De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken alsmede alle bijgevoegde informatie wordt volledig gegarandeerd.
Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

Verzending

Garantie

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 85,00

VEILINGGEGEVENS

Starttijd:19-10-2014 om 13:22
Eindtijd:02-11-2014 om 12:27

Biedingen (12):

mgmau
2 nov. / 12:20
€ 85
wimsart
2 nov. / 12:17
€ 80
mgmau
2 nov. / 12:17
€ 75
wimsart
2 nov. / 12:17
€ 70
mgmau
2 nov. / 12:17
€ 65
wimsart
1 nov. / 19:23
€ 60
emsi
1 nov. / 19:23
€ 55
emsi
24 okt. / 09:14
€ 45
TaiMing
24 okt. / 09:14
€ 40
TaiMing
24 okt. / 09:13
€ 30
emsi
24 okt. / 09:13
€ 25
TaiMing
22 okt. / 06:52
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.