Paul Bodifee - Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek, - Verkocht

Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 175!

Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 175!Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 175!Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 175!Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 175!Paul Bodifee, landschap, olieverf op doek,  kopen? Bied vanaf 175!
  • Paul Bodifee (1866-1938)
Type kunstwerkSchilderij

Johannus, Petrus, Paulus, ( Paul) Bodifee

29-06-1866 Deventer - 23-01-1938 Deventer

Hij schilderde hoofdzakelijk, landschappen, buurtjes, en bos gezichten.

Zijn werk hangt in: Kröller Müller Museum te Otterlo, Singer Museum te Laren,

Frans Hals Museum te Haarlem, en het Historisch Museum te Deventer.

Op de lijst van waarde bepalende kunstenaars door de eeuwen heen staat hij op: W.20( is hoog)

uit eigen adm. 2014 veilinghuis Den Haag( nr.0084 ) euro  600,- /( nr. 0085 ) euro 800,-

dit werk: Landschap, olieverf op doek, l.o. met naam gesigneerd.

afm. excl.lijst 50x70  incl. houten lijst 62x82 / alles in goede staat

verzenden: aantekenen, verzekeren tot 500,- en goed verpakt

Starttijd15-2-2015 om 21:48
Eindtijd22-2-2015 om 21:53
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken