Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Paul Gouchie, Belgische architect/schilder / 1875-1952
Hij begon zijn studies van architect op 16 jarige leeftijd.
In 1893 werd hij leerling aan de Academie voor Schone Kunsten te Brussel.
Van 1893- tot- 1898 kreeg hij les van , Constant Montald.
Hij behaalde meedere prijzen, een een beurs om naar en door Italië te reizen.
Het Cauchiehuis in Brussel wordt beschouwd als een van de mooiste meesterwerken
van de Art Nouveau / hij wordt vermeld in de Akoun pag. 247 , en in de Vollmer pag. 407
Het werk: Grote gouache met vogels in de natuur, op dun paneel.,
onder kader vervaagde signatuur.
verzenden: aantekenen.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 12-7-2015 om 14:40 |
Eindtijd | 19-7-2015 om 14:40 |