Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap - Verkocht

Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Hho

1 verkochte items
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeTekening / Aquarel

Gave kleurenlitho van Paul Citroen, jaat 1982. Handgesigneerd 92/100. In aluminium lijst. Maten: 37x27 cm, in lijst 66x51 cm.

ophalen in Vught, evt. Tegen verzendkosten te versturen.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:23-08-2014 om 22:11
Eindtijd:04-09-2014 om 22:11
irm
04 sep. / 18:13
€ 100