Paul Citroen, litho, 1971

Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!
Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!Paul Citroen, litho, 1971 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

597 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Paul Citroen (1896-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

- Goede conditie, handgesigneerd door de kunstenaar

- Afmeting van het papier is 68 x 78cm

- 100 genummerde exemplaren (1/100 - 100/100)

- 25 exemplaren genummerd I/XXV - XXV/XXV

- Hahnemuhle Butten 300 grams papier

- Litho's zijn gedrukt door Piet Clement te Amsterdam

Starttijd:21-01-2018 om 13:35
Eindtijd:04-02-2018 om 14:35
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland