FA. (1)

Paul Citroen, schilderij (olie op schildersboard) titel

Paul Citroen, schilderij (olie op schildersboard) titel  kopen? Bied vanaf 825!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kuttenbach

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

olie op schildersboard; afmeting buiten lijst 29x39; gesigneerd linker bovenhoek ; werk in topconditie en in oorspronkelijke omlijsting ; herkomst Kunstzalen Bennewitz Den Haag (vermoedelijk jaren '50); garantiebepaling 'niet goed geld terug' ; levering na bankoverschrijving (bij voorkeur door koerier kosten voor verkoper)

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kuttenbach

verkochte items
Starttijd:01-09-2014 om 21:46
Eindtijd:14-09-2014 om 21:46
Openingsbod€ 825
ObjectlocatieNederland