Paul Corvers - Valley

Paul Corvers - Valley kopen? Bied vanaf 275!
Paul Corvers - Valley kopen? Bied vanaf 275!Paul Corvers - Valley kopen? Bied vanaf 275!Paul Corvers - Valley kopen? Bied vanaf 275!Paul Corvers - Valley kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  zwart
FA. (8)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Paul Corvers (1953)
Jaartal2007
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Betreft een vallei met dreigende wolk. Het schilderij verkeert in nieuwstaat. Prachtig werk!

Paul Corvers (1953)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  zwart
FA. (8)

42 verkochte items
50 cm
30 cm
Sluit over 4d 13u 11m 36s
Openingsbod€ 275
Objectlocatie's-Hertogenbosch, Nederland
Starttijd:29-07-2022 om 09:21
Eindtijd:12-08-2022 om 19:52