Paul de Lussanet, 'Hommage aan Cobra' - kleurenlitho, gesigneerd

Paul de Lussanet, 'Hommage aan Cobra' - kleurenlitho, gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul de Lussanet, 'Hommage aan Cobra' - kleurenlitho, gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul de Lussanet, 'Hommage aan Cobra' - kleurenlitho, gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul de Lussanet, 'Hommage aan Cobra' - kleurenlitho, gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul de Lussanet, 'Hommage aan Cobra' - kleurenlitho, gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul de Lussanet (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul De Lussanet (geboren in 1940) is een van de laatste Larense bohémien-schilders, creëert al 50 jaar een expressief, poëtisch en kleurrijk universum.

Deze schitterende litho meet 65 X 50 cm. Nummer 110 van 250. Met potlood gesigneerd en genummerd. Met garantiebrief van Jaski Art Gallery. (zie foto's).

In perfecte conditie.
Ingelijst in metalen lijst achter glas.

Paul de Lussanet (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:01-03-2016 om 07:27
Eindtijd:08-03-2016 om 07:27
Openingsbod € 100
Objectlocatie Nederland