Paul Elshout. Ets/aquatint. Zonder titel. - Verkocht

Paul Elshout. Ets/aquatint. Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Wim Zurne - Kleurenets z.t. kopen? Bied vanaf 60!
Wim Zurne - Kleurenets z.t.Grafiek na 1900
  • Openingsbod € 60
Ingrid Baars - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Ingrid Baars - onbekendGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 30
Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Clemens Briels - Geen titelGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 175

Geplaatst door  Kunstkamer_Akkolades
FA. (1)

61 verkochte items
  • Paul Elshout (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Paul Elshout.
Techniek: ets/aquatint.
Titel: zonder titel.
Afmeting: 65x52.
Gesigneerd: niet.
Staat: redelijk tot goed.

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:17-07-2014 om 23:01
Eindtijd:24-07-2014 om 23:01
Biedingen (9)
Haagskunsthuis
22 jul. / 20:45
€ 16
bmtsmit
18 jul. / 14:29
€ 14
Braamberg
18 jul. / 14:28
€ 12
bmtsmit
18 jul. / 14:28
€ 11
Braamberg
18 jul. / 14:28
€ 9
bmtsmit
18 jul. / 14:28
€ 7
Braamberg
18 jul. / 14:27
€ 5
bmtsmit
18 jul. / 14:27
€ 3
Braamberg
17 jul. / 23:40
€ 1