Paul en Mark Kostabi - handgesigneerd giclee - Verkocht

Paul en Mark Kostabi -  handgesigneerd giclee  kopen? Bied vanaf 245!
  • Mark Kostabi (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul en Mark Kostabi

Mooie compositie van beide broers!

Giclee : "The bowl is half empty but the bottle never runs dry "

op handgemaakt boomwolpapier.

Jaar: 2013

handgesigneerd door beide kunstenaars, genummerd.

Oplage 50 stuks

Afm. 49,0 x 61,0 cm

In perfecte nooit ingelijste conditie.

Verzendkosten (NL) 10,- Kan alleen worden verzonden

Mark Kostabi (1961)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
Dit item is verkocht voor 245,00
Starttijd:27-09-2013 om 14:45
Eindtijd:11-10-2013 om 14:45
pioter11
08 okt. / 18:07
€ 245