Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984 - Verkocht

Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984  kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 750,00

Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984  kopen? Bied vanaf 750!Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984  kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Paul Huf (1924-2002)
TypeFotografie

Een prachtige zeer grote foto (120 x 100 cm) van Paul Huf uit 1984.Op de foto staan ‘Pieridae- en Papillonidae’ vlinders.

De foto is handgesigneerd door Paul Huf in de rechterbovenhoek.

In dit grote formaat (120 x 100 cm) is de foto slechts 1x afgedrukt! De oplage is 1.

Paul Huf maakte in 1984 een serie van 12 foto’s van opgezette vlinders van de afdeling Entomologie van het Zoölogisch Museum in Amsterdam. Deze 12 foto’s maakten deel uit van in totaal 108 foto’s, die door Paul Huf zijn uitgekozen voor het boek “My World – A Room with a View” uit 1999 (ISBN 9080482129). Dit boek werd uitgegeven ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan der KLM en de 75e verjaardag van Paul Huf en om te herdenken dat Paul Huf 50 jaar opdrachten van de KLM heeft volgemaakt.

Deze 108 foto’maakten deel uit van een permanente Foto-tentoonstelling in het Dorint-Hotel in Den Haag/Scheveningen. Alle ruimtes en kamers van dit luxe hotel werden door Paul Huf ingericht met zijn foto's. Ook deze foto is afkomstig uit het Dorint Hotel.

(Van deze foto zijn een gelimiteerd aantal afdrukken gemaakt in het kleine formaat 30 x 40 cm.)

Kunstenaar: Paul (Eduard Bram) Huf (1924-2002).

Titel: ‘Indo-Australian Pieridae and Papillonidae’-butterflies.

Techniek: Cibachrome colour print. Deze wijze van afdrukken wordt gezien als de beste manier van foto’s afdrukken, waarbij de foto niet zal verkleuren of vervagen. De foto behoudt dus zijn mooie uitstraling.

Afmetingen:

-Lijst: 123 x 103 cm (b x h).

-Beeld: 118 x 98 cm (b x h).

Gesigneerd: Rechtsboven.
Ingelijst: Ingelijst in een goudkleurige/messingkleurige lijst.

Herkomst: Het Dorint Hotel in Den Haag/Scheveningen.

Conditie: De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.

Afhandeling:

-De ingelijste foto wordt binnen Nederland door ons gratis bezorgd op afspraak.

-De ingelijste foto kan desgewenst ook afgehaald worden (in Amsterdam).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:28-04-2014 om 16:55
Eindtijd:04-05-2014 om 16:55
AnoukvdB
29 apr. / 22:24
€ 750