Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 - Verkocht

Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 kopen? Bied vanaf 10!Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 kopen? Bied vanaf 10!Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 kopen? Bied vanaf 10!Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 kopen? Bied vanaf 10!Paul Hulshof - inkttekening: De afwerking - 1973 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Paul Hulshof (1950)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Paul Hulshof

Titel:  de afwerking

Jaar: 1973

Techniek: tekening

Afmetingen blad: 26 x 18 cm

Afmetingen tekening: 11 x 9 cm

Ingelijst: Nee

Opmerking: Alle tekeningen die ik van Paul Hulshof aanbied, zijn illustraties voor het boek: OVERLEG TIJDIG MET UW DRUKKER. Ontwerp: Intermerc B.V.. Illutraties: P. Hulshof door Emile de Vries.

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Conditie: in goede staat.

ZZTEK

Paul Hulshof (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:16-02-2018 om 17:11
Eindtijd:22-02-2018 om 21:11
macJoske
21 feb. / 23:25
€ 10