• itemOptions.static.value.popular
  • itemOptions.static.value.endstoday
  • itemOptions.static.value.first
  • itemOptions.static.value.euro1
  • itemOptions.static.value.startstoday
  • itemOptions.static.value.last
  • itemOptions.static.value.aftersale
language.switch.language.de

Paul Husner - Litho: 1974

Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!
Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!Paul Husner - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 45!
item.sellSimilarItem

dashboard.common.seller

seller.itemAddedBy  KiewitKunst
FA. (154)

seller.memberSince 2011
4931 seller.soldItems
seller.allItemsLink (185)
  • Paul Husner (1942)
itemOptions.type.labelitemOptions.type.value.print
itemOptions.year.label1974
itemOptions.technique.labelitemOptions.technique.value.litho
itemOptions.media.labelitemOptions.media.value.paper
itemOptions.framed.labelitemOptions.framed.value.unframed
itemOptions.dimensions.label39 cm x 57 cm (h x b)
itemOptions.signed.labelitemOptions.signed.value.signed
itemOptions.edition.labele.a
Litho van Paul Husner. Jaar: 1974.  Nummer: e.a. Afmetingen blad:  H39 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b31.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

itemDetailPage.tab.condition

itemOptions.condition.labelitemOptions.condition.value.good

In goede staat

itemDetailPage.tab.shipping

itemDetailPage.tab.guaranty

itemOptions.warranty.labelitemOptions.warranty.value.complies

itemDetailPage.itemRemoved.sellerDisclaimer.text itemDetailPage.itemRemoved.sellerDisclaimer.linkText.

Paul Husner (1942)

artist.all_items_art(1) seller.itemAddedBy  KiewitKunst
FA. (154)

seller.memberSince 2011
4931 seller.soldItems
seller.allItemsLink (185)
57 cm
39 cm
TIMER.AUCTION_FINISHED

itemDetailPage.auction.info

itemDetailPage.auction.startDate:31-01-2020 datetime.at 16:59
itemDetailPage.auction.endDate:07-02-2020 datetime.at 21:22
bid.OPENING_BID€ 45
bid.COMMISSION: 15%
shipping.pickup.labelshipping.pickup.isPossible
shipping.objectLocation.location'S-GRAVENZANDE, Nederland
shipping.objectLocation.shippedToshipping.objectLocation.radius.worldwide

register.slideIn.header
register.slideIn.text