Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/30 |
Mooie druk van Jan Montyn. Sukas. Sanskriet voor Gelu, genot en welvaart. Gesigneerd en eigen druk. De afdruk werk verkeert in goede conditie.U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde. Afdruk kleiner dan de papiermaat.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-10-2023 om 11:38 |
Eindtijd | 30-10-2023 om 19:49 |