Paul Indrek Kostabi - Kleurengiclee ALIGN Handgesigneerd GROOT!! - Verkocht

Paul Indrek Kostabi - Kleurengiclee ALIGN Handgesigneerd GROOT!! kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Zeer fraaie kleurengiclee van Paul Kostabi.
Afmeting blad  61 x 63 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 75ex
het nummer kan afwijken van de foto.

Objectlocatiespannum,  Nederland
Starttijd16-4-2019 om 21:27
Eindtijd23-4-2019 om 21:33
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken