Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 - Verkocht

Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 29,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!Paul Klemann (1960) - Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 2000 kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Paul Klemann (1960)
TypeBijzondere Uitgaves

Paul Klemann (1960)

Gelimiteerde fotokopie 1/100, gesigneerd en gedateerd 7-5-2000 in foto en handgesigneerd op passe partout

Afmetingen lijst: 61cm x 81cm

Status: Goed

Verzenden mogelijk.

Over hemzelf:

Fotograaf, schilder, tekenaar, geboren in 1960 te Utrecht waar hij woont en werkt.

Paul A.M. Klemann put inspiratie uit zijn persoonlijke dromen. Zijn tekeningen balanceren tussen het fantastische van het surrealisme en het indringende van de authentieke ervaring.

Opleiding: Academie voor Kunst en Vormgeving, Den Bosch (1980-1984)

In 1993 won Klemann de Prix de Rome tekenen, een gegeven dat hem veel aandacht opleverde.

In de daarop volgende jaren legde hij zijn dromen vast in tekeningen. Het vastleggen van beelden van gebeurtenissen die niet werkelijk zijn gebeurd, want uiteindelijk zijn dat toch dromen, is niet nieuw. Wel nieuw is de gedrevenheid van Klemann en zijn gekozen techniek, het registreren in tekeningen. Jarenlang laat hij zich een of meerdere malen per nacht wekken, noteert dan voor zichzelf zijn dromen, en werkt dit op de dag nog uit. Rechtstreeks en uit de eerste hand kan de toeschouwer kennisnemen van de nachtelijke gedachten van Klemann. Als een verslaggever van een andere wereld legt Paul Klemann de fantastische beelden van zijn dromen vast.

De kunstgeschiedenis, maatschappelijke items, gemeenschappelijke herinneringen, filmfragmenten; Klemann's dromen worden veelvuldig geïnfiltreerd door vertrouwde beelden. Daardoor sleept hij de kijker moeiteloos mee in zijn virtuoos getekende vertellingen.

Meer dan in de werkelijkheid van alledag ervaart Klemann in zijn dromen een grenzeloze vrijheid en waarachtigheid. Ze vormen de toegang tot het onderbewuste. Tezamen vormen de tekeningen een losbladig dagboek, waarin de figuur van de kunstenaar zelf, regelmatig opduikt.

Paul Klemann (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Dit item is verkocht voor 29,00
Starttijd:27-04-2015 om 21:05
Eindtijd:09-05-2015 om 21:05
Jozef99
07 mei / 23:09
€ 29