Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd

Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Paul Koning - Bijzonder Psychedelisch jaren 70 Pastel (ViltStift) "TaRaRaBoemDieJ" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Paul Koning (1916-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekStift
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Paul Philip Koning, (Arnhem, 18 september 1916 - Eemnes, 3 juli 1998), was een Nederlands beeldhouwer, graficus, tekenaar en lithograaf.

    Paul was de jongste van de twee zoons van Marie Pellemans en stalhouder en latere hoteleigenaar Hendrik Nico Koning. Paul Koning kreeg zijn opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam en kreeg les van Jan Bronner. Tot zijn leerlingen hoorden Djeff Panhuyzen en Fioen Blaisse. Hij was lid van de vereniging Nederlandse Kring van Beeldhouwers NKVB.

    Onderwerpen van zijn werk waren figuur- en diervoorstellingen. Voor zijn werk gebruikte hij materialen als hardsteen, klei, brons, gewapend beton en gips. Hij werkte in ateliers op meerdere plaatsen zoals aan het Rapenburg in Amsterdam en het atelierschip 'Grisbi' in Eemnes.In 1995 verscheen het boek Paul Koning sculptuur en grafiek Eemnes met reproducties van zijn beelden en grafisch werk.

    Overzicht sculpturen in de open ruimte

    In 1949 was bij de Europese Beeldhouwkunst in de Open Lucht twee bet onnen sculpturen en een ontwerp voor een anti-oorlogsmonument van hem te zien.

    Amsterdam
    • De Denker - ingang Gerrit van der Veencollege.
    • Bolgewas (1969) - Oosterpark
    Den Bosch
    • Aartsengel Sint-Michael (1964) - zijgevel van het politiebureau
    Rotterdam
    • Twee meisjes (1957) - Juliana van Stolbergschool
    • Portret van Wendela - Lijnbaan.
    • Gevelornament - Coolsingel
    Zaandam
    • Fontein (1965) - Zilverschoonplein
    Lisse
    • Wit paard - Keukenhof
    Delft
    • Speeelplastiek Paarden - hoek Van Blommesteynstraat / Teding van Berkhoutlaan

prachtige kleuren. het passe partout is linksonder verkleurd en besch.

Paul Koning (1916-1998)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
65 cm
50 cm
50 cm
35 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 22:28
Eindtijd:02-02-2020 om 21:54

Biedingen (1):

hans44
2 feb. / 11:19
€ 10