Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. - Verkocht

Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!

Verkoopprijs: € 109,00

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 200!
Elio Martinelli - Model 660Design
  • Openingsbod € 200
Jan Cremer - Tulips kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer - TulipsGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 200
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel ) kopen? Bied vanaf 100!
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel )Etnografica
  • Openingsbod € 100
Ashanti - Ashanti paar kopen? Bied vanaf 50!
Ashanti - Ashanti paarEtnografica
  • Huidig bod € 50
Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!Paul Kostabi. 32 (16 + 16) Glicee 2014. Handgesigneerd/genummerd Oplage 75 expl. kopen? Bied vanaf 109!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

PAUL KOSTABI.  01.10.1962 Whittier (USA)

Dit is één van de beste klassiekers uit zijn gehele oeuvre !

Door de zeer beperkte wereldwijde oplage van slechts 75 stuks is dit een echt collectors item geworden. Deze glicee is nu zeldzaam en wordt bijna nooit meer aangeboden.

Titel: 32 (16 + 16)

Materiaal: Glicee op zwaar handwoven cottonpaper.

Afmetingen blad en beeld: 61.0 x 61.0 cm.

Signatuur: m.o. handgesigneerd.

Oplagenummer: l.o. 44/75

Jaar: 2014.

Ingelijst: nee.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace  €12,50 (binnen NL). Naar België € 20,-

Dit item is verkocht voor 109,00
Starttijd:10-04-2017 om 12:11
Eindtijd:14-04-2017 om 20:11
Jeanine22
14 apr. / 14:11
€ 109