Paul Kostabi - Best ever - Verkocht

Paul Kostabi - Best ever kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 32,00

Paul Kostabi - Best ever kopen? Bied vanaf 1!Paul Kostabi - Best ever kopen? Bied vanaf 1!Paul Kostabi - Best ever kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  martijndamsma

15 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Totale afmetingen: ca. 61 x 49,5 cm

Nooit ingelijst geweest !!!

Handgesigneerd en handgenummerd 16 / 75

Mintstaat

Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:24-08-2016 om 10:56
Eindtijd:29-08-2016 om 19:56
Biedingen (11)
Paddestoel
28 aug. / 20:23
€ 32
Plancius1963
26 aug. / 19:37
€ 27
auke
26 aug. / 19:37
€ 26
Plancius1963
26 aug. / 19:33
€ 21
auke
26 aug. / 19:28
€ 19
Plancius1963
26 aug. / 19:27
€ 17
auke
26 aug. / 19:27
€ 15
auke
26 aug. / 19:26
€ 11
Plancius1963
26 aug. / 19:26
€ 9
auke
26 aug. / 18:24
€ 3
Plancius1963
26 aug. / 13:52
€ 1