PAUL KOSTABI Gr Giclee LET,S PARTY Handgesigneerd - Verkocht

PAUL KOSTABI Gr Giclee   LET,S PARTY   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurengiclee van Paul Kostabi

afm blad  61x42 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd EA exemplaar

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:11-11-2017 om 09:32
Eindtijd:18-11-2017 om 21:32
Arjan23
17 nov. / 20:59
€ 55