Paul Kostabi-Mark Kostabi-Toni Esposito-kleurenlitho - Verkocht

Paul Kostabi-Mark Kostabi-Toni Esposito-kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 41,00

Paul Kostabi-Mark Kostabi-Toni Esposito-kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Paul Kostabi-Mark Kostabi-Toni Esposito-kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Paul Kostabi-Mark Kostabi-Toni Esposito-kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  GVR
FA. (1)

88 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Kostabi
Tony Esposito
Mark Kostabi
Eternity now
2014
Giclee uit handgemaakt katoen papier
Handgesigneerd
Oplage  e.a.
Afmetingen :110,0 x 44,0 cm
Motief :88,0  x 23,0 cm

Conditie:goed

Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:01-06-2017 om 10:12
Eindtijd:07-06-2017 om 10:22
Biedingen (17)
Sucho10
07 jun. / 10:17
€ 41
26051
07 jun. / 10:11
€ 36
fwvanhelden
07 jun. / 10:08
€ 31
26051
07 jun. / 10:08
€ 26
fwvanhelden
07 jun. / 10:07
€ 26
26051
07 jun. / 10:06
€ 21
fwvanhelden
07 jun. / 10:06
€ 19
fwvanhelden
06 jun. / 10:05
€ 17
Hans1951
06 jun. / 10:05
€ 15
fwvanhelden
06 jun. / 10:05
€ 15
Hans1951
05 jun. / 22:49
€ 13
corbev
05 jun. / 22:49
€ 11
Hans1951
05 jun. / 18:56
€ 9
MightyB
05 jun. / 18:56
€ 7
Hans1951
05 jun. / 18:56
€ 5
MightyB
05 jun. / 18:56
€ 3
Hans1951
01 jun. / 10:14
€ 1