Paul Kostabi - Moon flower (blue) - handgesigneerd en genummerd - 2014

Paul Kostabi - Moon flower (blue) - handgesigneerd en genummerd - 2014 kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 40,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van de Amerikaanse kunstenaar Paul Indrek Kostabi , Giclée- druk.Uniek in vorm en kleurgebruik! Gesigneerd en gekenmerkt met "ea". (epreuve d'artiste)

Deze grafiek is nooit ingelijst geweest en verkeert dan ook in uitstekende staat.

Titel: ' Moon flower (blue) '

Drukvorm: veel-kleurendruk met gebruikmaking van het Giclée-drukproces

Beeldformaat: ( b. x h. ) 28,0 cm x 54 cm

Bladformaat:: ( b. x h. ) 52,0 cm x 61,0 cm

Jaar van ontstaan: 2014

Gesigneerd: ja, rechtsonder met ' Paul Kostabi '

Matriaal: hoogwaardig ' Baumwollpapier '

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:11-12-2014 om 11:50
Eindtijd:16-12-2014 om 11:50

Biedingen (4):

bertil
16 dec. / 11:44
€ 40
YKriek
16 dec. / 11:44
€ 35
bertil
16 dec. / 11:44
€ 33
YKriek
12 dec. / 09:13
€ 28