Paul Kostabi 'Sniff' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd, 2013

Paul Kostabi 'Sniff' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 79!
Paul Kostabi 'Sniff' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 79!Paul Kostabi 'Sniff' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 79!Paul Kostabi 'Sniff' - giclée, oplage 75, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Indrek Kostabi (1962)
"Sniff"

Kunstenaar: Paul Kostabi
Titel: "Sniff"
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 67 / 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 39,5 x 50 cm
Afmetingen blad: 51 x 61 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen

Starttijd:15-04-2014 om 22:22
Eindtijd:20-04-2014 om 22:22
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieNederland