Paul Kostabi, Wonderlust- gesigneerde gemengde techniek op papier - Verkocht

Paul Kostabi, Wonderlust- gesigneerde gemengde techniek op papier  kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 420,00

Paul Kostabi, Wonderlust- gesigneerde gemengde techniek op papier  kopen? Bied vanaf 400!Paul Kostabi, Wonderlust- gesigneerde gemengde techniek op papier  kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  kve1966

30 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)

Uit mijn prive verzameling te koop.

Kunstenaar: Paul Kostabi

Schitterend werk, mooier dan op de foto overkomt !!

Techniek: origineel olieverfschilderij en collage op zwaar papier.
Titel : Wonderlust

Formaat: 38.5 x 33 cm (hxb)

Gesigneerd: op onder, “Paul Kostabi"
Gesigneerd op achterzijde: “PAUL KOSTABI , titel en 2006/2013

Nooit ingelijst geweest, altijd in map bewaard, geen verkleuringe, als nieuw!!!

Conditie: zeer goed

wordt plat verzonden!

LET OP DIT IS GEEN LITHO !!!! EEN KUNSTWERK MET CERTIFICAAT VAN ECHTHEID 100% ECHTHEIDSGARANTIE GEGARANDEERD.

Verzendkosten

Nederland, België, Frankrijk, Duitsland  € 15,00

Verenigd Koninkrijk   € 35,00

Geselecteerde Europese landen ?    € 35,00

Wereld    € 35,00

Indien u woont in hetzelfde land als deze aanbieder en meer kavels van deze aanbieder wint dan betaalt u maar 1 keer verzendkosten (die van het kavel met de hoogste verzendkosten).

Verzendkosten besparen

U kunt dit kavel ook ophalen bij de verkoper: Mol, België.

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kve1966

30 verkochte items
Dit item is verkocht voor 420,00
Starttijd:24-02-2014 om 13:02
Eindtijd:03-03-2014 om 13:02
Biedingen (2)
Dora35
28 feb. / 20:23
€ 420
Ravensbergen
28 feb. / 01:47
€ 400