PAUL KOSTABI Gr.Giclee UNFINISHED SYMPHONY Handgesigneerd - Verkocht

PAUL KOSTABI  Gr.Giclee  UNFINISHED SYMPHONY  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie Giclee van Paul Kostabi

Afmeting blad  61x44 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 75ex

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:18-12-2016 om 10:05
Eindtijd:26-12-2016 om 15:05
JMS
24 dec. / 15:15
€ 45