FA. (2)

Paul Kostabi. -HELLO!- Giclee 2016. Handgesigneerd en genummerd. Oplage 75 exemp

Paul Kostabi. -HELLO!- Giclee 2016. Handgesigneerd en genummerd. Oplage 75 exemp kopen? Bied vanaf 67!
Paul Kostabi. -HELLO!- Giclee 2016. Handgesigneerd en genummerd. Oplage 75 exemp kopen? Bied vanaf 67!Paul Kostabi. -HELLO!- Giclee 2016. Handgesigneerd en genummerd. Oplage 75 exemp kopen? Bied vanaf 67!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

PAUL KOSTABI.  01.10.1962 Whittier (USA)

Dit is één van zijn vaak zeer vrolijke werken.

Titel: HELLO!

Materiaal: Giclee op zwaar handwoven cottonpaper.

Afmetingen blad: 50.0 x 61,0 cm.

Afmetingen beeld: 34,0 x 48,0 cm.

Signatuur: r.o. handgesigneerd.

Oplagenummer: l.o. 1/75

Jaar: 2016.

Ingelijst: nee.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace  €12,50 (binnen NL). Naar België € 20,-

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:22-01-2018 om 16:18
Eindtijd:26-01-2018 om 21:18
Openingsbod€ 67
Objectlocatievoorschoten, Nederland