Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois

Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!
Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!Paul Linthorst - Église Saint-Vincent d'Argens-Minervois kopen? Bied vanaf 35!
  • Paul Linthorst
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige vlot geschilderde aquarel van de église Saint-Vincent d'Argens-Minervois in de Corbières, Frankrijk. Inclusief de uitnodiging van een solo tentoonstelling van de kunstenaar voorjaar 1993.

Zie foto’s

Paul Linthorst

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
40 cm
50 cm
23 cm
32 cm
Starttijd:04-04-2022 om 14:15
Eindtijd:17-04-2022 om 19:20
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht , Nederland