FA. (2)

Paul Nieuwendijk - 's morgens vroeg

Paul Nieuwendijk - 's morgens vroeg kopen? Bied vanaf 65!
Paul Nieuwendijk - 's morgens vroeg kopen? Bied vanaf 65!Paul Nieuwendijk - 's morgens vroeg kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  endyk177
FA. (5)

206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal1996
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooi kubistisch werk van Paul Nieuwendijk

Paul Nieuwendijk (1942)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  endyk177
FA. (5)

206 verkochte items
50 cm
60 cm
Sluit over 9d 4u 46m 14s
Openingsbod€ 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHillegom, Nederland
Starttijd:26-06-2022 om 00:09
Eindtijd:05-07-2022 om 21:56