Paul Overhaus - Olieverf op doek, Aan de kust - Ingelijst (Zeer Groot)

Paul Overhaus - Olieverf op doek, Aan de kust - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 198,95 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Paul Overhaus - Olieverf op doek, Aan de kust - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Aan de kust - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Aan de kust - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Aan de kust - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
Alle items van deze verkoper (282)
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Jaartal2004
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 200 cm (h x b)
Lijst39 cm x 204 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit item is verkocht voor 198,95(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 11:55
Eindtijd:30-01-2021 om 20:05

Biedingen (21):

obugter
30 jan. / 19:55
€ 173
Iede001
30 jan. / 19:54
€ 163
obugter
30 jan. / 19:50
€ 153
Iede001
30 jan. / 19:50
€ 143
obugter
30 jan. / 19:49
€ 133
Iede001
30 jan. / 19:49
€ 123
obugter
30 jan. / 19:48
€ 113
Iede001
30 jan. / 19:46
€ 103
obugter
30 jan. / 19:35
€ 93
JVisser
29 jan. / 19:22
€ 83
gijsboudens
29 jan. / 19:22
€ 73
gijsboudens
27 jan. / 11:53
€ 62
JVisser
27 jan. / 11:52
€ 52
gijsboudens
27 jan. / 11:52
€ 51
JVisser
25 jan. / 17:11
€ 25
Senator
22 jan. / 21:05
€ 20
tmadenci
22 jan. / 12:22
€ 15
hopjans
22 jan. / 12:22
€ 10
tmadenci
22 jan. / 12:22
€ 5
hopjans
21 jan. / 14:34
€ 3
nelleke1958
18 jan. / 14:16
€ 1