Paul Rouwette - Clowns

Paul Rouwette - Clowns kopen? Bied vanaf 75!
Paul Rouwette - Clowns kopen? Bied vanaf 75!Paul Rouwette - Clowns kopen? Bied vanaf 75!Paul Rouwette - Clowns kopen? Bied vanaf 75!
  • Paul Rouwette (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 85 cm (h x b)
Lijst100 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage114/200

Mooie zeefdruk van 2 clowns gemaakt door Paul Rouwette.

Item nummer: 114 van de 200

Paul Rouwette (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Pandertjuh

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
112 cm
100 cm
85 cm
72 cm
Starttijd:08-08-2022 om 12:08
Eindtijd:17-08-2022 om 21:15
Openingsbod € 75
ObjectlocatieVught, Nederland
VerzendingAlleen per koerier