Paul Schultze, Olieverf op board, Portret van Alfred Löb - Verkocht

Paul Schultze, Olieverf op board, Portret van Alfred Löb kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Paul Schultze, Olieverf op board, Portret van Alfred Löb kopen? Bied vanaf 90!Paul Schultze, Olieverf op board, Portret van Alfred Löb kopen? Bied vanaf 90!Paul Schultze, Olieverf op board, Portret van Alfred Löb kopen? Bied vanaf 90!Paul Schultze, Olieverf op board, Portret van Alfred Löb kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Paul Schultze (1893-1974)

Bijzonder portret door Paul Schultze

Voorstelling van de collega-schilder Alfred Löb

Olieverf op board, beeldmaat 47x33

Gesigneerd m.o. 'Paul Schultze'

Tevens getiteld en gesigneerd op achterzijde 'Alfr.Löb door Paul Schultze'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Paul Schultze (1893-1974)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:08-09-2016 om 14:16
Eindtijd:18-09-2016 om 21:16
frans08
17 sep. / 15:10
€ 90