18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32.5 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | onbekend |
Paulus Leendert van Dam (Rotterdam, 9 oktober 1892 – 1982) was een Nederlandse sierkunstenaar, boekbandontwerper en hout- en linosnijder uit Delft. Hij woonde in 1925 in Den Briel.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het blad verkeert in goede staat! In mooie decoratieve lijst; enkele vuiltjes achter het glas | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 20-7-2022 om 19:26 |
Eindtijd | 1-8-2022 om 21:48 |