Paul van den Hout - Zonder titel - Verkocht

Paul van den Hout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Paul van den Hout (1963)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul van den Hout
werk is in zeer goede staat.
Wel gevouwen

Paul van den Hout (1963)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
43 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-12-2020 om 12:56
Eindtijd:10-01-2021 om 12:26
Biedingen (2)
obvious
10 jan. / 07:05
€ 3
Sovvie
09 jan. / 23:11
€ 1