Paul van Eeden, Rivierlandschap, Aquarel

Paul van Eeden, Rivierlandschap, Aquarel kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 3,00

Andere items

Paul van Eeden, Rivierlandschap, Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Paul van Eeden, Rivierlandschap, Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Paul van Eeden, Rivierlandschap, Aquarel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Paul van Eeden (1907-1996)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel door Paul van Eeden

Voorstelling van een rivierlandschap

Losbladig, beeldmaat 36x48

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Paul van Eeden '73'

Licht gevlekt

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:26-11-2017 om 16:03
Eindtijd:03-12-2017 om 21:03

Biedingen (2):

KunstkamerZuidoost
1 dec. / 16:50
€ 3
Freek51
28 nov. / 20:39
€ 1