Paul Wunderlich kleurenlitho. - Verkocht

Paul Wunderlich kleurenlitho. kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 135,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Paul Wunderlich (1927-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Paul Wunderlich "Intensiv" uit 1984. Handgesigneerd en genummerd in opl. van 200.

Afm. 88x59cm. Zr gde st. nooit ingekaderd. Verzending in ruime koker 15€.

Paul Wunderlich (1927-2010)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:19-02-2013 om 12:42
Eindtijd:26-02-2013 om 12:42
Biedingen (3)
leefcomfort
22 feb. / 19:08
€ 135
leefcomfort
22 feb. / 19:08
€ 135
leefcomfort
22 feb. / 19:05
€ 125