Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort

Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 499!
  • Paulus Verwey (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.

Olieverf op board van Paulus Verwey. Voorstelling van een ontmoeting tussen 2 mensen, met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort. Jaar: 1987. Afmetingen incl lijst: H78 x b63cm. Afmetingen doek: H65 x b50cm. Het werk is links onderaan, voorzien van een monogram, van de kunstenaar. Op de achterkant staat een handtekening. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Swift(kleine kunstkoerier).

Paulus Verwey (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
63 cm
78 cm
50 cm
65 cm