Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223

Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 225!
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 225!Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 225!Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 225!Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 225!Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (95)
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen93 cm x 93 cm (h x b)
Lijst100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot werk in zilverkleurige aluminium lijst. Lijst toont enige gebruikssporen. Komt uit de collectie van de drukker van Klements werk. Ivm formaat kan dit werk alleen worden afgehaald.

Klement werkte eerst korte tijd als figuratief schilder en houtsnijder. Vanaf 1960 produceerde hij gekleurde grafieken in een typerende techniek, de hoogdruk boardsnede. Figuratieve vormen werden langzaamaan vervangen door abstracter werk in sobere kleuren, waar hij uiteindelijk bekend mee werd.
Dit item valt onder de margeregeling

 Lijst toont enige gebruikssporen. Werk is ingelijst zonder passe-partout. Her en der vergeeld.

Fon Klement (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
495 verkochte items
100 cm
100 cm
93 cm
93 cm
Starttijd:25-07-2022 om 15:02
Eindtijd:07-08-2022 om 20:50
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier