Pavel Husa, zeefdruk, e.a. Oplage X/X - Verkocht

Pavel Husa, zeefdruk, e.a. Oplage X/X kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Pavel Husa, zeefdruk, e.a. Oplage X/X kopen? Bied vanaf 15!Pavel Husa, zeefdruk, e.a. Oplage X/X kopen? Bied vanaf 15!Pavel Husa, zeefdruk, e.a. Oplage X/X kopen? Bied vanaf 15!Pavel Husa, zeefdruk, e.a. Oplage X/X kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Pavel Husa (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grappige zeefdruk van Pavel Husa (Praag1945)

Handgesigneerd 1972

Oplage X/X E.A.

afmetingen ca 45x35cm

Conditie goed, behoudens enkele ouderdomsvlekjes

Wordt aangetekend verzonden

Pavel Husa (1945)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:06-02-2016 om 12:07
Eindtijd:15-02-2016 om 18:07
bartvk
10 feb. / 00:41
€ 15