'Paysage de Hollande en hiver'

'Paysage de Hollande en hiver' kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  BasPeeters

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Francois Franc (1926)

mooi sober geschilderd olieverfschilderij van knotwilgen in de sneeuw.

Formaat doek 90 X 60 cm.

Mooi ingelijst.

Starttijd:19-01-2017 om 11:55
Eindtijd:26-01-2017 om 11:55
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland