Paysage de Provence - Verkocht

Paysage de Provence  kopen? Bied vanaf 195!
Paysage de Provence  kopen? Bied vanaf 195!Paysage de Provence  kopen? Bied vanaf 195!Paysage de Provence  kopen? Bied vanaf 195!Paysage de Provence  kopen? Bied vanaf 195!
  • Victor Ferreri (1915-2009)

Kleurrijk schilderij van Victor Ferreri (1915-2009)

Olieverf op linnen doek
Gesigneerd op de achterkant

55 x 46 cm

zonder lijst, uitstekende staat

Victor Ferreri (1915-2009)

Geplaatst door  mappart

45 verkochte items
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:22-08-2015 om 11:40
Eindtijd:05-09-2015 om 11:40
mhar
05 sep. / 11:32
€ 195