Yoshitomo Nara - Peace Flag - Verkocht

Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!
Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 1!
  • Yoshitomo Nara (1959)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2005
TechniekVaria
Afmetingen53 cm x 53 cm x 0.1 cm (h x b x d)
Gewicht20 gram
GesigneerdOngesigneerd
Dit originele doek (100% katoen) is bedrukt met Yoshitomo Nara's favoriete motief, de pup met vredesvlag. Gemaakt in Japan.

Yoshitomo Nara is een van Japan's bekendste hedendaagse artiesten. Karakters die regelmatig terugkeren in zijn werk zijn kinderen en dieren. Hij maakt statements door hun onschuld af te zetten  tegen verborgen woede, volwassen dromen, gewelddadige of rebelse taferelen.

De prent was onderdeel van zijn tentoonstelling "A bit like you and me..." (2012)

© YOSHITOMO NARA

Herkomst: Lammfromm, Workaholics Inc, Tokyo, Japan

Yoshitomo Nara (1959)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
53
53
0.1
Dit item is verkocht voor 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2021 om 13:54
Eindtijd:18-04-2021 om 10:22
Biedingen (5)
NJMMvH
18 apr. / 10:12
€ 17
pmptwork
18 apr. / 10:12
€ 12
pmptwork
17 apr. / 12:07
€ 5
Linne
10 apr. / 00:08
€ 3
Petiter
07 apr. / 21:52
€ 1