Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage

Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage kopen? Bied vanaf 220!
Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage kopen? Bied vanaf 220!Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage kopen? Bied vanaf 220!
  • Pearl Perlmuter (1915-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekDroge Naald
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageproefdruk van de tweede staat

Collectors item: proefdruk van droge naald ets Pearl Perlmuter (1915-2008). Die later als horizontaal gedrukte ets bekend geworden is. Gesigneerd met potlood. Pearl Perlmuter, was beeldhouwer en de echtgenoot van Wessel Couzijn,

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

De ets is op leeftijd maar in goede staat.

Pearl Perlmuter (1915-2008)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
53 cm
79 cm
Starttijd:26-09-2022 om 11:07
Eindtijd:09-10-2022 om 22:27
Openingsbod € 220
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland