Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips

Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!
Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!
  • Peer van den Molengraft (1922-2014)
Jaartal1967
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Peer van den Molengraft (1922-1914), de Eindhovense 'Hofschilder van de 20e eeuw', heeft tijdens zijn werkzame leven zeker vier keer Ir. Frits Philips geportretteerd. Deze werken hangen o.a. op het Philips Hoofdkantoor, het Evoluon en het Philips Museum in Eindhoven. Vaak werd een snelle voorstudie gemaakt, om het onderwerp als het ware in 'verftaal' neer te zetten. Het aangeboden werk is zo'n voorstudie. Het doek is, vanwege zijn kortstondige functie, niet gesigneerd, maar komt onbetwist uit de privé collectie van Peer.
De familie biedt het nu aan.
Let wel: het aangebodene betreft slechts het kopje; de overige afbeeldingen tonen de eindresultaten van diverse portretten van Frits Philips vervaardigd door Peer.

Het werk is sinds het overlijden van de kunstenaar (2014) opgeslagen in een vocht- en temperatuur geconditoneerde ruimte

Peer van den Molengraft (1922-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Moloir
FA. (1)

Lid sinds 2022
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
30 cm
40 cm
Starttijd:14-08-2022 om 20:43
Eindtijd:23-08-2022 om 22:59
Openingsbod € 150
ObjectlocatieOirschot,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland