Peereboom Anneke : acryl, de Amsterdamse wallen

Peereboom Anneke : acryl, de Amsterdamse wallen kopen? Bied vanaf 190!
Peereboom Anneke : acryl, de Amsterdamse wallen kopen? Bied vanaf 190!Peereboom Anneke : acryl, de Amsterdamse wallen kopen? Bied vanaf 190!Peereboom Anneke : acryl, de Amsterdamse wallen kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  kunstminnaar4you

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anneke Peereboom (1950)

1 uit de serie van 6 stuks sensueel getinte  kleine acryl doekjes van Anneke Peereboom (Hoorn 1950)  uit 1996 , handgesigneerd AP , beeldformaat 18  x 18,5 cm , ingelijst 26 x 26 cm, in prima staat.

ANDERE VIJF STUKS NOG IN VOORRAAD

Starttijd:09-06-2014 om 16:13
Eindtijd:23-06-2014 om 16:13
Openingsbod€ 190
ObjectlocatieNederland