Peggy Crince le Roy - SUMMER IS COMING

Peggy Crince le Roy - SUMMER IS COMING kopen? Bied vanaf 250!
Peggy Crince le Roy - SUMMER IS COMING kopen? Bied vanaf 250!Peggy Crince le Roy - SUMMER IS COMING kopen? Bied vanaf 250!Peggy Crince le Roy - SUMMER IS COMING kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  endyk177
FA. (5)

209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Peggy Crince le Roy (1951)
Jaartal2002
DragerPaneel
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij met reliëfwerking, hout, glas, acrylverf van glaskunstenaar Crince le Roy

Peggy Crince le Roy (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  endyk177
FA. (5)

209 verkochte items
90 cm
58 cm
Sluit binnenkort 15u 59m 02s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieHillegom, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:03-08-2022 om 12:02
Eindtijd:12-08-2022 om 21:31