Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd

Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!
Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!Otto Dicke - pen gewassen inkt boerderij, 1975 gesigneerd kopen? Bied vanaf 575!
  • Otto Dicke (1918-1984)
Jaartal1975
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 23 cm (h x b)
Lijst52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
pen gewassen inkt boerderij, de naam van de plaats staat er geschreven, Alblas (oud Alblas). Jaartal 1975, gesigneerd, er zit weer in het passepartout en iets weer in de tekening

pen gewassen inkt boerderij, van de plaats Alblas (oud-Alblas). Jaartal 1975, gesigneerd, er zit weer in het passepartout en iets weer in de tekening

Otto Dicke (1918-1984)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  NVerhaar

Lid sinds 2018
16 verkochte items
57 cm
52 cm
23 cm
35 cm
Starttijd:07-11-2018 om 10:37
Eindtijd:14-11-2018 om 22:16
Openingsbod € 575
ObjectlocatieEde GLD, Nederland