Penntti Kaskipuro, ets

Penntti Kaskipuro, ets  kopen? Bied vanaf 35!

Penntti Kaskipuro, ets

Verkoopprijs: € 70,00

Penntti Kaskipuro, ets  kopen? Bied vanaf 35!Penntti Kaskipuro, ets  kopen? Bied vanaf 35!Penntti Kaskipuro, ets  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Penntti Kaskipuro (1930-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Finse kunstenaar Pentti Kaskipuro, r.o gesigneerd in potlood. Geen titel of datum. Afm. blad 37,3x32,2, beeld 29,5x22 cm. Dit blad is afkomstig uit de collectie van ABN AMRO.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

https://en.wikipedia.org/wiki/Pentti_Kaskipuro

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:18-11-2017 om 17:01
Eindtijd:01-12-2017 om 20:11

Biedingen (9):

Helder
1 dec. / 20:04
€ 70
Jeanine22
1 dec. / 20:01
€ 65
Helder
1 dec. / 20:01
€ 60
Helder
1 dec. / 20:00
€ 55
Jeanine22
1 dec. / 19:58
€ 50
Helder
1 dec. / 19:58
€ 45
Rood_H
1 dec. / 19:58
€ 45
Helder
1 dec. / 19:55
€ 40
Jeanine22
1 dec. / 19:42
€ 35