Per Kirkeby

Per Kirkeby kopen? Bied vanaf 195!

Per Kirkeby

Verkoopprijs: € 195,00

Per Kirkeby kopen? Bied vanaf 195!Per Kirkeby kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (7)

178 verkochte items
  • Per Kirkeby (1938)
GesigneerdHandgesigneerd

PER KIRKEBY
Litho uit 1990
Gesigneerd
Oplage 34/50
Formaat afbeelding 63 x 90 cm
Formaat inclusief lijst 70 x 110 cm
In onberispelijke staat.

Ophalen of verzenden

Verzendkosten aangetekend en verzekerd € 20,-

Dit item is verkocht voor 195,00

Starttijd:03-12-2013 om 21:45
Eindtijd:17-12-2013 om 21:45

Biedingen (1):

JL1984
15 dec. / 00:03
€ 195