PERSONEN OP STRAND BIJ DUINEN van GRÖNLOH 1931 - Verkocht

PERSONEN OP STRAND BIJ DUINEN van GRÖNLOH 1931 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

PERSONEN OP STRAND BIJ DUINEN van GRÖNLOH 1931 kopen? Bied vanaf 1!PERSONEN OP STRAND BIJ DUINEN van GRÖNLOH 1931 kopen? Bied vanaf 1!PERSONEN OP STRAND BIJ DUINEN van GRÖNLOH 1931 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

gesigneerd lhv grönloh sr 1931

STRAND GEZICHT

PASTEL OP PAPIER IN DE MAAT 35 X 48 CM

IN EEN OUDE ORGINELE JAREN 30 LIJST IN DE MAAT 40 X 53 CM MET GLAS

GOEDE STAAT

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:14-05-2015 om 20:03
Eindtijd:24-05-2015 om 20:03
Biedingen (14)
HCRvB
24 mei / 18:35
€ 26
Welkoop
24 mei / 18:34
€ 21
HCRvB
24 mei / 18:34
€ 21
Welkoop
24 mei / 17:07
€ 19
guillaume
24 mei / 17:06
€ 17
Welkoop
24 mei / 17:06
€ 15
guillaume
24 mei / 17:06
€ 13
Welkoop
24 mei / 16:41
€ 11
guillaume
24 mei / 15:06
€ 9
Welkoop
15 mei / 09:44
€ 7
martins
15 mei / 09:44
€ 5
Welkoop
15 mei / 09:44
€ 5
martins
14 mei / 23:30
€ 3
Welkoop
14 mei / 20:55
€ 1